Vykome į profesinę mokykla su paskaita apie prekybos žmonėmis pavojus
Kovo 20, 2019

Džiaugiamės, jog aktyvėja profesinės mokyklos - su paskaita apie prekybos žmonėmis pavojus, internetinį verbavimą lankėmės Klaipėdos turizmo mokykloje.
Iš būsimų maisto ruošimo specialisčių nedrąsos supratome, jog mūsų temos joms naujos, gluminančios, o nuostaba dėl galimo verbavimo per socialinius tinklus atskleidžia, jog merginų gimtosiose mokyklose nebuvo jokių prevencinių veiksmų.
Kalbamės nors dabar, tikimės, jog apgaulingos didmiesčio šviesos nesutrukdys jaunuolėms siekti mokslo ir įgyti šaunią profesiją.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...