Tęsiasi mūsų bendros akcijos su Klaipėdos AVPK bendruomenės pareigūnėmis
Rugsėjo 06, 2018

Šį kart - Klaipėdos darbo biržoje kartu kalbinome lankytojus, dalinome literatūrą. Darbo birža - pati geriausia vieta įspėti ieškančius darbo apie grėsmes nukentėti nuo išnaudotojų, atpažinti jau nukentėjusius, paremti juos.
Kaip dažniausiai atsitinka tokių akcijų metu - priėjusieji prie mūsų infotaško patys pasakojo apie matytas, išgyventas prievartos, išnaudojimo istorijas.
Liūdnas momentas yra tai, kad šios įstaigos darbuotojai prisipažįsta sunkiai mokantys patys identifikuoti prekybos žmonėmis aukas, neturintys laiko "guosti".
Chm.. Kad taip mums nors mažą dalelę to milžiniško darbo biržų programų programėlių finansavimo, kiek daug galėtume padaryti!

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...