Susitikome su Alytaus Vidzgirio pagrindinės mokyklos moksleiviais
Gegužės 18, 2019

Turėjome šaunų susitikimą Alytaus Vidzgirio pagrindinėje mokykloje.
Nors į šį miestą teikti pagalbą nukentėjusiems ar vykdyti prevencinę veiklą važinėjame iš artimiausio mūsų skyriaus Marijampolėje, bet matant didelį poreikį, susidomėjimą, tą pasiruošusios daryti.
Pagarba mokyklų socialinėms darbuotojoms, pedagogėms, kurios nuolat skambina, prašo atvykti, žada net asmeniškai kompensuoti transporto išlaidas..
Kol kas situacija tokia - visiems baisu prekybos žmonėmis nuodingi čiuptuvai, bet prevencija laikosi ant entuziastų pečių.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...