Susitikimas Alytaus jaunimo ir suaugusiųjų mokykloje
Spalio 29, 2017

Tęsiame savo prevencinius renginius regionuose.
Norime patekti ten, iš kur prekeiviai žmonėmis, suteneriai, įvairaus plauko sukčiai "išžvejoja" savo aukas, pasinaudodami jų amžiumi, socialiniu, ekonominiu pažeidžiamumu, neinformuotumu.
Jau seniai supratome, jog mūsų švietimo sistema yra pakankamai abejinga savo auklėtiniams, palieka juos pačius gintis, ieškoti išeičių. Taigi - vykstame į šalies jaunimo, suaugusiųjų mokyklas, kur dėl įvairiausių priežasčių mokosi sudėtingesnis jaunimas.
Taip mes šių metų spalio 3 dieną atsidūrėme Alytaus suaugusių ir jaunimo mokykloje. Dėkui mokyklos vadovams už leidimą pristatyti prekybos žmonėmis grėsmes, bet ... kad būtų mažiau problemų, kad greičiau "išklausyti ir skirstytis namo", vietoje besimokančio jaunimo gavome mokytojų auditoriją.
Na, tiek to, vis tiek kalbėjome.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...