Susiduriame ir mes su nauja pozicija šalies savivaldybėse - tai tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriai
Lapkričio 21, 2018

Dauguma - aktyvūs, lankstūs, gerai suprantantys savo, kaip tarpininko vaidmenį, ieškantys, ką čia gero nuveikus dėl savo žmonių.
Mažuma - nedrąsūs arba įmigę, senoviškai valdiški ar vis nerandantys prasmės naujame darbe.
Nedidelėje Kalvarijos savivaldybėje sutikome Rūtą Kučinskienę, kuri apstulbino mus savo energija, rūpesčiu dėl vaikų saugumo.
Per pora dienų, tokiu, sakytume uraganiniu veržlumu mes su prevencinėmis paskaitomis apsilankėme Kalvarijos ir Sangrūdos gimnazijose, Akmenynų, Liubavo, Nemunaičių pagrindinėse mokyklose. Labai gerai!
Akivaizdu, jog visų sumanymų, reformų, įstatymų ir daugybės aktų likimas yra tik juos vykdančių (arba ne) rankose.
Lyderius atpažinsi iš tolo.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...