Su prevenciniu renginiu apsilankėme Alytaus profesinio rengimo centre
Balandžio 30, 2018

Žinome, kad nemaža dalis jaunuolių, kaip ir kasmet, šiais metais vyks į užsienio šalis ieškoti darbo, kursis laikinam gyvenimui bet kur, bet kokiomis sąlygomis, kad tik užsidirbtų savo gyvenimo pradžiai, paremtų artimuosius, susimokėtų jau turimas greitųjų kreditų "dosniai" pametėtas skolas.
Todėl nesvarbu centro šalta, nejauki salė - džiaugiamės, kad galime papasakoti apie išnaudojimo formas, įspėti apie galimus pavojus, pasidalinti realiomis istorijomis.
Kaip būtų gerai, jei prevencinės iniciatyvos būtų ne tik mūsų reikalas, bet tai netikėtai parūptų ir kokiai ministerijai ar net ... savivaldybei?

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...