Šįkart kalbame apie prostituciją Kaune. Vienišos motinos, globos įstaigų auklėtinės, imigrantės iš Rytų bloko
Kovo 09, 2018

Yra tokia skausmo rūšis, kurios nenumalšina nei vaistai, nei psichoterapija, nei visagalis laikas.
Tokį skausmą matome pas moteris iš prostitucijos.
Šįkart kalbame apie prostituciją Kaune. Vienišos motinos, globos įstaigų auklėtinės, imigrantės iš Rytų bloko - visos randa savo "vietą" sutenerių, taksi vairuotojų, nekilnojamo turto agentų, "stogų", skolų išmušinėtojų, skambučių operatorių tankiai išaustame prostitucijos "versliuko" tinkle.
2017 m. Kaune nubausta 18 "paslaugų teikėjų". Žinot, kas labiausiai glumina? Kad nėra nei vieno sekso pirkėjo. "Verslas" verda, suteneriai lobsta, o pirkėjų nerasta ..
Bet kuriozas ne tik tame.
Š.m. sausio mėnesį Vilniuje klausėmės pareigūno iš Toronto, šiame mieste kovojančio su prostitucija ir prekyba žmonėmis. Pribloškė jo aistringa, nepakanti laikysena sekso pirkėjų atžvilgiu, absoliuti užuojauta moterims prostitucijoje, noras dalintis jų istorijomis, parodant visą išnaudojimo mechanizmą.
Ką girdime iš LT pareigūno? Kaina už vaginalinį seksą tiek ir tiek eurų, už analinį - jau va tiek, žinoma, priklauso nuo trukmės ir pasirinkimo. Moterys tokiu būdu prisiduria prie algos, jos trokšta lengvų pinigų.
Žmonės, kas jums?? Ko trūksta - mokymų, didesnio atlyginimo, visuomenės palaikymo, dar vieno ordino ant krūtinės, kad prasimerktų akys ir PAMATYTUMĖTE?
Prostitucijos esmė juk visur vienoda - ar Toronto knibždėlyne, ar A.Mickevičiaus g. Kaune.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...