Seminarų-diskusijų ciklas Lietuvos regionuose!!
Gegužės 04, 2006

Seminarai jau įvyko Kuršėnuose, Kazlų Rūdoje bei Molėtuose. Miestų savivaldybės administracijos mielai suteikia patalpas rengti šiuos seminarus. Pakviesti VO ir NVO atstovai, policijos darbuotojai aktyviai dalyvauja diskusijose, domisi problemos mąstais Lietuvoje, teiraujasi, kaip geriau padeti prekybos moterimis aukoms.

Seminare pranešimus skaito psichologė, policijos drabuotojas bei projekto socialinė darbuotoja, atstovaujanti regiona. Specialistai apžvelgia problemą is psichologinės, teisinės bei socialinės pusės.

Tenka pastebėti, jog nepaisant žiniasklaidoje nuolat pasirodančių straipsnių apie prekybą moterimis bei prostituciją, vietos bendruomenės ne daug ką žino apie problemos aktualumą Lietuvoje. Daugumos nuomone - tai didmiesčių, kuriuose į prostituciją įsitraukia tik asocialios moterys, problema.
 

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...