Prevencinė paskaita Pagryžuvyje ir Šaukėnuose
Balandžio 04, 2018

Per darbų gausą ir, neslėpsime, nuolatinį nuovargį, mes negalime atsiliepti į visus prašymus prevenciniams renginiams.
Tačiau kaip pasakyti "ne" aktyviems Kelmės policijos komisariato pareigūnams Vilmai ir Artūrui, juolab, kai matome ir jų neskaičiuojamas pastangas, nuoširdų, nesuvaidintą norą daryti gerus darbus savo žmonėms.
Taip mes atsidūrėme Pagryžuvyje ir Šaukėnuose. Pagryžuvyje buvo šalta, klausytojai su striukėmis, salę šildė krosnelė, tačiau kokio dėmesio mūsų tema sulaukė!
"Gyvos" bendruomenės taisyklė galioja ir čia - jei iš tiesų rūpi, tai ir seniūnas, ir gimnazijos direktorė, net klebonas pasilieka iki renginio pabaigos ..

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...