Paskaita trečiojo amžiaus universiteto klausytojams Kelmės Policios Komisariate
Balandžio 10, 2019

Kai Kelmės PK bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė pakvietė mus Į Kelmę susitikti su Trečio amžiaus universiteto klausytojais, nustebome - ar čia mūsų auditorija?
Bet labai nepasigailėjome nuvykę - pareigūnė atsivedė visą būrį mergaičių, kurios pasirodė besančios aktyvios policijos rėmėjos.. Jos nedelsdamos čiupo mūsų plakatus kabinti mieste ir įstaigose.
Štai kokie reikalai Kelmėje.
Traukti jaunimą į veiklas, skatinti mažiausias kūrybiškumo apraiškas, kelti vis naujus tikslus - taip po truputį regionuose užsiauginsime atsparią blogiui jaunąją kartą.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...