Paskaita apie prekybos vaikais pavojus Mažeikiuose pagalbos vaikams centre
Birželio 23, 2019

Su paskaita apie prekybos vaikais pavojus, kaip juos atpažinti, lankėmės Bendruomeniniame pagalbos vaikams centre Mažeikiuose.
Nors darbuotojų susirinko daugiau negu vaikų, bet gal tai irgi gerai - vis dar šalyje mokinamės kaip atpažinti pavojingas situacijas, ieškome reagavimo galimybių.
Atokesniuose regionuose neretai tvyro klaidinga iliuzija "pas mus tai nevyksta" - bet iš kur tada aukos atsiranda?
Mažeikiai - ne išimtis.
Todėl labai vertiname kiekvieną regionų iniciatyvą sužinoti ir išmokti, ačiū aktyviai centro darbuotojai Vidmantei už kvietimą.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...