Paskaita apie egzistuojančią šalia mūsų prekybą žmonėmis į Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjų Kaune
Sausio 17, 2019

Tokioms paskaitoms reikia ne aktų salės, nepavargusių klausytojų, nieko gero, kai maišomos įvairios amžiaus grupės, bet - jausmas nuostabus stovėti prieš aktyvius, daug žinančius, smalsius jaunuosius kadetus.
Pateiktas situacijas apie nukentėjusius bendraamžius jie sprendė nedvejodami, viliamės, kad ir gyvenime šis jaunimas mokės apginti save ir kitus.
Žinome, kad ir licėjaus moksleiviai turi sunkių išbandymų, po tvarkinga uniforma gali slėptis sužeista, apvilta suaugusiųjų širdis. Taip pat žinome, kad atlaikyti sunkumai užgrūdina, leidžia aiškiau pamatyti ribą tarp gėrio ir blogio. Tad viskas bus gerai.
Dėkojame licėjaus socialinei pedagogei Neringai už šių paskaitų suorganizavimą.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...