Mūsų darbus 2018 metais
Gruodžio 27, 2018

2018 mūsų darbus, centro egzistavimą rėmė valstybė, privatūs fondai. Savo įnašą padarė ir kelios savivaldybės - Tauragės (4000 eur), Panevėžio (2000 eur), Akmenės (600 eur), Marijampolės (3500 eur), Kupiškio (1500 eur).
Lėšos buvo skirtos seminarams, plakatams, daliai psichologo ir socialinio darbuotojo atlyginimams padengti, gydymo, transporto išlaidoms.
Realiai galvojant, šios sumos yra absoliučiai mikroskopinės, prie jų reikėjo pridėti triskart tiek, kad įvykdyti numatytus darbus. Nesinori kritikuoti valdiško mąstymo, gal tie, kas trupina nevyriausybininkams, tiesiog nesusimąsto apie tai, o gal jie ir nevaldo socialinės politikos užkulisių.
Šias sumas mes priėmėme pirmiausiai kaip ženklą, kad mūsų keliamos problemos rūpi, kad jos yra pripažįstamos.
Kaip ilgai ir atkakliai reikėjo siekti, kad savivaldybės įsitrauktų į nukentėjusiųjų problemų sprendimą, pripažintų, jog šie žmonės privalo gauti pagalbą, nežiūrint visų "patys kalti" ar "jei jums gaila, tai ir padėkite".
Tai tik pradžia, bet ji padaryta.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...