Mokymai Šakių AVPK "Prekybos žmonėmis pavojai - ką žinome apie juos?'
Gruodžio 02, 2017

Š.m. lapkričio 21 d. vedėme mokymus "Prekybos žmonėmis pavojai - ką žinome apie juos?" Šakių policijos komisariate gausiai susirinkusiems socialiniams darbuotojams, pareigūnams, įvairių bendruomenių aktyvui.
Bet kaip čia yra - štai Klaipėdos mieste norime sukviesti mokytojus panašiam renginiui, susidomėjo tik 7 pedagogai. Atvažiuojame į Šakius - susirenka pusšimtis klausytojų, reikia net dviejų "pamainų", kad sutalpinti visus norinčius!
Atsakymas, kaip visada, paprastas ir visai šalia - ogi visa paslaptis aktyviame pilietyje, kuris labai labai nori apsaugoti, supažindinti, apšviesti savo bendruomenę .. Šakiuose šis pilietis yra bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė, kuri jau kelis mėnesius atkakliai mums skambino, įkalbinėjo, ragino, kad reikia, būtinai mums reikia atvažiuoti į Šakius.
Kaip džiaugiamės, kad yra tokių pareigūnių!

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...