Marijampolėje rengiame seminarą "Kada internetas tampa pavojingu? Atpažinkime nepilnamečių verbavimą ir išnaudojimą"
Lapkričio 02, 2019

Kaip informuoti specialistų bendruomenę, tėvus, globėjus apie vaikams gręsiančius pavojus internete?
Visi taip norėtų nesusidurti su suaugusių nusikaltėlių aukomis, tvirkintomis, prievartautomis, filmuotomis vaikų pornografijai - ir visa tai per "saugųjį" Facebook, kitus socialinius tinklus.
Tačiau šio pobūdžio išnaudojimo nemažėja - todėl reikia mums vienytis, šviestis, kurti apsaugos procedūras, prisiimti atsakomybę.
Tuo tikslu š.m. lapkričio 5 d. Marijampolėje rengiame seminarą "Kada internetas tampa pavojingu? Atpažinkime nepilnamečių verbavimą ir išnaudojimą".
Seminare kalbės vienas didžiausių internetinių nusikaltimų prieš vaikus žinovų šalyje - Kriminalinės policijos biuro komisaras Sergėjus Chaniutko, o mes pristatysime neseniai pasibaigusią didelę vaikų išnaudojimo bylą, kuri taip ir liko "nematoma", neaptarta, su neišmoktomis pamokomis.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...