Lankėmės Skaudvilės gimnazijoje, kur paskaitai mus pakvietė aktyvi socialinė pedagogė Aušra Šulinskienė
Rugsėjo 27, 2018

Nedidelis, ramus Tauragės rajono miestelis mūsų darbo žemėlapyje pažymėtas raudonai - iš čia buvo vežami paaugliai vagystėms į Skandinaviją, Prancūziją, čia bandėme padėti jaunoms, nukentėjusioms šeimoms kabintis į gyvenimą, tačiau skurdo, priklausomybių sąlygotas gyvenimo būdas tąkart buvo stipresnis.
Į mūsų paskaitą apie prekybos žmonėmis pavojus, prekeivių naudojamas verbavimo taktikas, tamsiąją interneto pusę susirinko III-IV klasių gimnazistai.
Klausimų daug nesulaukėme, tačiau labai tikimės, jog jaunuoliai mus išgirdo, piktavalių žmonių viliones mokės atpažinti.
Linkime sėkmės kiekvienam jų!

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...