Lankėmės rytinėse teritorijose už Alytaus - Daugų Vlado Mirono gimnazijoje
Sausio 29, 2019

Nors dėl užpustytų kelių smarkiai vėlavome, tačiau gimnazistai mūsų kantriai laukė, ir šiaip tai buvo viena dėmesingiausių pastarojo meto auditorijų.
Pasakojome jiems ne tik apie pačią prekybą žmonėmis, bet ir apie internetinį verbavimą seksualiniam išnaudojimui, apie plintantį jaunimo tarpe sekstingą, kai per skaitmenines priemones dalinamasi atvirai seksualaus turinio žinutėmis, nuogo kūno nuotraukomis.
Prevenciniai renginiai yra tokie reikalingi, jog svajojame, kad atsirastų specializuotos organizacijos, kurios tam galėtų skirti visą laiką ir jėgas. Kol jų nėra, sustabdę pagalbos darbus, važiuojame mes.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...