Dalyvavome Kristinos Baubinaitės knygos "Slėpynės Anglijoje" pristatyme
Rugsėjo 17, 2019

Knyga apie modernią vergovę jau šalies knygynuose - Kristinos Baubinaitės romanas "Slėpynės Anglijoje".
Dalyvavome šios knygos pristatyme Vilniaus apskrities A.Mickevičiaus bibliotekos Skaitymo festivalio Būk, koks esi rėmuose.
Išmušė valanda, kai neapsikentę intelektualai imasi plunksnos ir rašo apie baisius mūsų tautiečių išnaudojimo akivarus svajonių šalyje JK.
Gal kada nors ateis eilė ir filosofiniams, sociologiniams vertinimams, tyrimams apie kitą prekybos žmonėmis nusikaltimo patologinę pusę - kodėl saviškiai taip elgėsi su saviškiais, kodėl, mums įstojus į ES, taip masiškai mūsų moterys pateko į viešnamius Europoje, kodėl dešimtmečiais klesti nepatikimos įdarbinimo agentūros.
Dar daug visokių kodėl.
Dėkojame autorei Kristinai, kviečiame skaityti jos romaną!

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...