Dalyvavome diskusijoje „Sekstingas: žaidimas ar nusikaltimas?"
Vasario 14, 2020

Šią savaitę visame pasaulyje yra kalbama apie saugų internetą. Lietuvoje šią akciją vykdo asociacija "Langas į ateitį", jos surengtoje diskusijoje „Sekstingas: žaidimas ar nusikaltimas?" sudalyvavo ir mūsų centras.

https://www.youtube.com/watch?v=Z5y4BOzgcJQ

Niekaip nematome sekstingo kaip žaidimo, nekalto flirto. Intymių nuotraukų, video vaizdų viešas dalinimasis per įvairias ryšio priemones mums atrodo pakankamai grėsmingas, beveik visuomet pritraukiantis piktavalių asmenų dėmesį.

Gaila, kad jauni žmonės, neretai būdami dar nepilnamečiais, aklai klaidžioja suaugusiųjų pasaulio šėšėliuose - nuogo kūno atvaizdų siuntimas turėtų sutvirtinti draugystę, įrodyti atsidavimą, drąsą?

Įsivaizduokite, kokia tai dovana liguistiems asmenims, dienas ir naktis leidžiantiems virtualiame pasaulyje, medžiojantiems ir kolekcionuojantiems tokius vaizdus.

Sekstingas taip pat neretai yra įvadas į žiaurias patyčias, vis dar smarkiai kamuojančias mūsų jaunimą.

Sunku visa tai sustabdyti, tačiau bent viešumu stiprinkime sąmoningumą.

 
 

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...