Apie prekybos žmonėmis išnaudojimo pavojus kalbėjome sausio - vasario mėn. Tauragėje, "Versmės" gimnazijoje
Kovo 02, 2018

Džiaugiamės jaunais žmonėmis, kurie mokosi, svajoja apie ateitį, myli ir kuria, dalyvauja patriotiškiausios klasės konkurse, renkasi Tarptautinio bakalaureato programą. Ateitis priklauso jums!

Palaukit, o kaip su tais, kurie vietoje mokyklos suolo šiandien troškiam mikroautobusiukyje pakeliui į Lenkiją, po to į Vokietiją, o paskiau jau dienas leidžia Šveicarijos, Austrijos, Prancūzijos areštinėse, nes pagauti gaujose grobiant, plėšiant, nuvarinėjant ..

Kaip su tomis, kurios savo jaunystę ir svajones "dovanoja" gašliems porno industrijos rykliams, viešnamių ir striptizo klubų "madam", mainais gaudamos kokaino miltelius, sifilį ir negyjančius randus ant dilbių?

Apie tai ir kitus prekybos žmonėmis, išnaudojimo pavojus kalbėjome sausio - vasario mėn. Tauragėje, "Versmės" gimnazijoje.

Ačiū jaunimui už diskusijas, už norą žinoti, kas ir kodėl vyksta šalia mūsų.

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...