2006m. vasario mėn. 09d. Tauragės savivaldybėje buvo surengtas seminaras-diskusija "Prostitucija ir prekyba moterimis: problema ir pagalbos galimybės"
Vasario 14, 2006

Seminaras-diskusija surengtas Tauragės savivaldybės darbuotojams, socialiniams padagogams bei socialiniams darbuotojams. Seminaro metu buvo pristatytas nuo 2001m. Lietuvos Caritas vykdomas projektas "Pagalba prostitucijos ir prekybos moterimis aukoms". Šio projekto koordinatorė Kristina Mišinienė ir socialinė darbuotoja Telšių vyskupijoje Loreta Maikštėnaitė pristatė į priverstinį prostitucijos tinklą patekusių auku situaciją, informavo kokia teikiama pagalba į projektą patekusioms moterims Telšių vyskupijoje.

Daugiau informacijos apie socialinės darbuotojos Loretos Maikštėnaitės veiklą Telšių vyskupijoje galima sužinoti perskaičius interviu su ja "Klaipėdos " dienraštyje (ieškoti internetiniu adresu http://www.klaipeda.daily.lt/archyvas, skirsnyje Krikščionių savaitė. Straipsnio pavadinimas - "Caritas" rūpinasi parduotosiomis". Data 2006 02 03). 
Straipsnį apie projekto pristatyma Tauragės rajono savivaldybėjė galite rasti Tauragės apskrities ir miesto laikraštyje „Tauragiškių balsas“, straipsnio pavadinimas - „Pagalba prekybos moterimis aukoms“ (2006 vasario 10d. Nr. 17).

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...