"SOS - prekyba žmonėmis!"
Vasario 14, 2018

Kai ištisomis dienomis, mėnesiais, metų metais bendrauji su vaikais ir suaugusiais, kurie JAU yra tapę aukomis, JAU yra išnaudoti, išprievartauti, parduoti - pradedi labai vertinti teritoriją, kuri yra IKI ir visas priemones, kurios neleidžia tam JAU atsirasti.
Todėl moksleiviai, Marijampolėje atsiliepę į mūsų kvietimą sudalyvauti piešinių akcijoje "SOS - prekyba žmonėmis!" mums yra fantastiški jaunuoliai, kuriems rūpi, kuriems ne vis tiek. Įdomu, kad piešinius, plakatus kūrė ir prestižinių gimnazijų, mokyklų mokiniai, ir miesto globoje esantys vaikai.
Na, o simbolinėje apdovanojimų šventėje visi susimaišė, išsisklaidė, ėjo rimti spausti komisarui Liutaurui Sinkevičiui dešinę ir fotografuotis.
Dėkui Marijampolės savivaldybei už akcijos parėmimą - juk negalime ramiai stebėti, kaip nusikaltėliai ieško vis naujų aukų, traukia pažeidžiamus vyrus, moteris, vaikus į savo pražūtingus tinklus - turime tam duoti atkirtį!

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...