Susitikimas su studentėmis iš Latvijos ("facebook.com", 2017-12-05)

NUOŠIRDUS AČIŪ MŪSŲ SOCIALINIAMS PARTNERIAMS:) Įgyvendinant jungtinę Socialinio darbo ir socialinės reabilitacijos studijų programą lapkričio 25 - 30 dienomis UMSGF fakultete viešėjo Rezeknės Technologijų Akademijos II ir III kurso studentai. II kurso studentai atliko praktiką socialinėse tarnybose. Į III kurso paskaitas buvo integruoti vizitai pas socialinius partnerius. Lapkričio 26 d. kartu su studentais lankėmės Šiaulių Katedros Parapijos VAIKŲ DIENOS CENTRE, kur darbuotojai su savanoriais pristatė savo vykdomą veiklą, papasakoja apie socialinio darbo su vaikais, jaunimu ir jų šeimomis darbo specifiką. 
Tą pačią dieną lankėmės ir VšĮ Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centre (KOPŽI). Teisinės pagalbos skyriaus koordinatorė Marytė Puidokienė, socialinės darbuotojos Bernadeta ir Aušra labai išsamiai papasakojo apie centrą, vykdomas programas, išnaudojimo formas. Studentės iš Latvijos buvo sužavėtos tokio centro veikla, gavo labai daug naujos ir niekada negirdėtos naudingos informacijos. 
Lapkričio 27 d. lankėmės Romučių kaime įsikūrusiame AGAPAO Reabilitacijos centre, kur dirba puikūs ir entuziastingi darbuotojai, savanoriai.
AČIŪ JUMS VISIEMS UŽ NUOŠIRDŽIĄ PAGALBĄ IR PASIDALYTA PATIRTIMI 
 
Publikuota: 2017m. gruodžio 5d. 

Straipsniai

2015 M. VIEŠOS PASKAITOS-DISKUSIJOS „PROSTITUCIJA IŠ ARČIAU“ ŠALIES BIBLIOTEKOSE
  • I istorija

    Mane, trijų mėnesių kūdikį, paliko mama... užaugau vaikų globos namuose... įstojau mokytis, tačiau studijoms labai trūko pinigų... pažįstamas vaikinas pasiūlė vasarą išvažiuoti į Ispaniją padirbėti, sakė reikės skinti apelsinus, darbas nesunkus ir užsidirbsiu pinigų studijoms...kai atvažiavome, man pasakė, jog pamirščiau apelsinus - turėsiu dirbti prostitute... buvau parduota... verkiau, nesutikau... tada mane mušdavo, daužydavo, pririšdavo prie lovos ir prievartaudavo...
  • II istorija

    Gyvenau kaime su mama, jos sugyventiniu ir broliais... trylikos metų mane išprievartavo patėvis... pasakiau mamai, bet ji manimi netikėjo... man buvo labai skaudu... po trijų metų išvažiavau mokytis siuvėjos specialybės, susiradau draugę... ji pasiūlė važiuoti pailsėti į Vokietiją... apsidžiaugiau, nes niekada nebuvau užsienyje... Vokietijoje mane uždarė į kambarį ir pasakė, jog vakare ateis vyras ir turėsiu viską daryti, ko jis norės... aš verkiau ir galvojau, jog noriu mirti... ašaros nepadėjo, turėjau tapti prostitute...